DYT. MUSTAFA YÖRÜK

Isparta doğumlu olan Mustafa Yörük, Afyon Kocatepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdikten sonra bir catering firmasında üretimden sorumlu diyetisyen olarak göreve başlamıştır. Ardından askerlik görevini GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde diyetisyen olarak tamamlamıştır. Bir süre Özel Davraz Yaşam Hastane ‘sinde diyetisyen olarak çalışmış olup, şuanda özel polikinliğini açmasının yanında Süleyman Demirel Üniversite ‘sinde beslenme ile ilgili dersler vermektedir.

VII. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, 4th International Congress on Food and Nutrition – 3rd SAFE Consortium International Congress on Food Safety, TÜBİTAK-MAM, Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Ekipleri Çalışanları Beslenme Uzmanlığı Eğitim Kursu, Onkoloji Diyetisyenliği Kursu, Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu gibi birçok kongre, sempozyum ve kurslara katılmıştır. Şuan Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik programında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Misyonum

Beslenme ve Diyetetik biliminin güncel verileri ışığında, ilke ve değerlerimize bağlı kalarak bireysel ve kurumsal anlamda kilo yönetimi ve beslenme konusunda danışmanlık hizmeti vermek, sağlıklı beslenme bilincini geliştirerek, daha sağlıklı toplum oluşumuna katkı sağlamak.

Vizyonum

Alanında hem bilimsel hem de teknolojinin önderliğinde sürekli gelişerek, ulusal ve uluslararası platformda referans olarak kabul edilen, beslenme ve diyet danışmanlık merkezleri arasında yer almaktır.